środa, 22 października 2014

Zapowiedź Mollie Potrafi 11-12/2014 preview

English:
I drink the first seasonal mulled wine flavored tea, I considered it a reward for such a nasty weather today, and I smile reviewing the new issue of Mollie Makes. Since this is a December issue, it contains a lot of Christmas decorations and somehow I can't stop thinking about the slowly upcoming holidays. I know it's only October and that as soon as November 1st passes we will be flooded with Christmas decorations and music in stores and I will hate it all again. But now really I can't wait to see light decorations in the city. And the first snow (swiping the first snow of the car maybe less). Eh ... I dreamed a bit looking at the decorations in this issue.

Piję sobie pierwszą w tym sezonie herbatę-grzańca, uznałam to za nagrodę za to, że dzisiaj taka paskudna pogoda, i uśmiecham się przeglądając nowy numer Mollie. Ponieważ jest to numer grudniowy, sporo w nim dekoracji świątecznych i jakoś nie mogę się powstrzymać od rozmyślania o nadchodzących powoli świętach. Wiem, ze to dopiero październik, że jak tylko minie 1. listopada w marketach zaleją nas świąteczne ozdoby i muzyka i jeszcze te całe święta wyjdą mi bokiem. Za to na prawdę nie mogę doczekać się dekoracji świetlnych w mieście. I pierwszego śniegu (pierwszego odśnieżania samochodu już mniej). Ech... rozmarzyłam się trochę oglądając jakie dekoracje są w tym numerze - może coś wybierzecie do naszego Sew Along z Szczecin Szyje?


Nie o wszystkim piszę, nie wszystkie zdjęcia zamieszczam - tym razem tendencyjnie są to głównie dekoracje świąteczne, ale przecież nie tylko to zawiera numer. Całość można przejrzeć na stronie wydawnictwa. A tu spis treści do wglądu:


Zanim skupimy się na świątecznych dekoracjach pokażę Wam, co mi się wyjątkowo spodobało jeśli chodzi o przygotowania do zimy. Tak tak, myślę o czapkach i szalikach - kto wie jak je zrobić, teraz na pewno wykorzysta tę wiedzę. Kto nie wie, a przypadkiem jest ze Szczecina - zapraszamy na Szczecińską włóczkomanię gdzie na pewno nauczycie się wszystkiego :-)Oversizowy t-shirt będzie musiał poczekać na lato, ale przyznam, że wygląda fantastycznie!


Coś, co nadaje się na prezenty na święta - piękne gwiazdki jako kolczyki, a dla malucha kostka z filcu z motywami świątecznymi.A teraz już bez skrępowania przechodzę do motywów świątecznych - jak tylko zmienię kartkę z kalendarza na grudzień, wyjmę z szafy mój kalendarz adwentowy. Kto nie ma jeszcze gotowego może wykonać taki z Mollie - papierowy lub w kształcie skarpet. Albo wykorzystać te pomysły na pakowanie prezentów.
A co powiecie na świąteczny bieżnik - wesoły z bałwankiem albo bardziej poważny i uroczysty z motywami gwiazdy. W numerze jest też motyw do haftowania na serwecie.Skoro stół jest udekorowany, a prezenty zapakowane, pozostało jeszcze ubrać drzewko i gotowe. Pomysłów na dekoracje jest co niemiara. Rogate, wełniane, szyte, dziergane, haftowane i wyklejane - tworzone chyba każdą techniką świata i we wszystkich kolorach, choć dominują biel i czerwień.

I jak? Czujecie już święta?

Źródło: ulubionykiosk.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz