środa, 16 kwietnia 2014

Co się kroi (i szyje) w Szczecinie?


Grupa Szczecin Szyje ma już rok. Przez ten rok wiele się działo i już wiemy, że chcemy by działo się jeszcze więcej. Dotychczas wszystko było finansowane w całości z kieszeni grupowiczów ale też wszystko co było robione było tylko dla grupowiczów. Teraz chcemy zrobić więcej, stąd inicjatywa Szczecin Szyje Patchworki uruchomiona na platformie wspieram.to w ramach której zbieramy na naukę szycia patchworku. Za zgromadzone środki przeprowadzimy warsztaty i uszyjemy m.in. kołderkę dla Fundacji Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych ul. Powstańców Wielkopolskich 66/68 w Szczecinie.


Miałam o tym pisać w weekend ale pochłonął mnie bardzo pilny projekt. Czas mija a tymczasem okazuje się że wzmianki o szyciu patchworków przez naszą grupę pojawiają się na stronach i w gazetach:

wSzczecinie.pl:
Była pierwsza w Polsce. Do podobnych działań zdążyła już zainspirować 20 innych miast. Grupa Szczecin Szyje promuje i rozwija krawiectwo w Szczecinie
>> przeczytaj resztę artykułu

Szczecin.blox.pl - bo Szczecin nie jest wioską z tramwajami :-)
Szczecin Szyje to grupa entuzjastów szycia, dziergania i tworzenia pięknych rzeczy, która powstała w kwietniu 2013 i liczy już ponad 250 pań i panów. Obecnie za pośrednictwem portalu Wspieram.to grupa zbiera pieniądze na prowadzenie warsztatów szycia patchworku, których uczestnicy stworzą wspólnie kołderkę dla hospicjum.
>> przeczytaj resztę artykułu

24Kurier.pl:
Chcesz wspomóc ponad dwustu szczecińskich amatorów i zawodowców szycia oraz przyczynić się do zorganizowania warsztatów z krawiectwa patchworkowego? Wesprzyj to.
>> przeczytaj resztę artykułu

Kurier w wydaniu klasycznym - papierowym

Więcej na facebooku akcji

Znajdziecie informację na facebooku HospicjumZachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci
Oraz na facebooku grupy Cała Polska SzyjeCała Polska Szyje
I jeszcze na kilku zaprzyjaźnionych blogach:
Wszystkie bieżące informacje zamieszczamy na facebookowej stronie akcji: Szczecin Szyje - Patchworki

Dołączam do grona podających tą informację dalej i zachęcam do wsparcia grupy.

Dziękujemy :-)

2 komentarze: